Porażka na trudnym terenie

Drużyna Radzynianki do Kijewa udała się z celem zdobycia punktów, tym razem jednak się to nie udało i doznaliśmy porażki 3:0. Pierwsza część spotkania ze wskazaniem na drużynę miejscowych którzy do przerwy prowadzą 1:0. Trzeba jasno i otwarcie przyznać że boisko( bardzo nierówne i twarde) w Kijewie nie sprzyjało piłkarzom z Radzynia a gospodarze byli tego dnia dobrze dysponowani. W drugiej części spotkania po indywidualnym błędzie zawodnika Radzynianki Kijewianie zdobywają drugą bramkę, chwilę później pokonują Angowskiego po raz trzeci. Radzynianka stara się zdobyć bramkę i brakuje niewiele, na drodze do bramki dwukrotnie staje słupek. Spotkanie kończy się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

W środę nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie z obecnym liderem rozgrywek, ekipą Stali Grudziądz.

Radzynianka wystąpiła w składzie:

Angowski, Knapp, Zając, Bochra, Matuszewski Ł, Górski, Zarzycki( Szczepański), Karczewski, Lisiecki( Krause), Matuszewski F, Kruszewski