Radzynianka - Węgrowianka 7-2

Na meczu zameldowało się 21 zawodników w tym 4 juniorów. W pierwszej połowie prowadzimy grę, choć kilka błędów -głównie złe podania - narażały nas na kontry ze strony przeciwnika. Na szczęście żadna z nich nie zakończyła się bramką. Pierwszą połowę wygrywamy 3-0 w drugiej zaś trener Piskorski zmienił wszystkich zawodników z pola ale nadal dominowaliśmy na boisku. Mecz kończy się wynikiem 7-2 dla naszej drużyny. Niestety jest i zła wiadomość kontuzji nabawił się nasz nowy zawodnik Fabian Chodyna miejmy nadzieję że kontuzja nie jest zbyt poważna i Fabian wróci szybko do gry.

Bramki strzelali: Szyszkowski, Kruszewski, Szczepański, Udziński, Lisiecki,Matuszewski Fabian oraz Staszewski

Następne spotkanie również na boisku bocznym Olimpii Grudziądz odbędzie sie 8.02 (niedziela) o godzinie 16 naszym przeciwnikiem będzie Legia Osiek grająca w B-Klasie