SPARING Z LEGIA

W niedzielne popołudnie na boisku bocznym Olimpii Grudziądz podopieczni Tomasza Piskorskiego zremisowali 2-2 z drużyną Legii Osiek prowadzoną przez naszego byłego trenera Krzysztofa Krzyżykowskiego. Choć Pierwszą połowę zagraliśmy lepiej od gości, to Legii udaje się pierwszej zdobyć bramkę w tym meczu. Bramka pada po wątpliwym rzucie karnym podyktowanym po "faulu" Angowskiego. Dalsza część pierwszej połowy należała do naszej drużyny, lecz multum niewykorzystanych okazji przez napastników sprawia że wynik nie ulegał zmianie. Dopiero po dobrej akcji Sadowskiego bramkę pięknym strzałem zza pola karnego zdobywa wracający po urazie Chodyna. Na szczęście kontuzja, której nabawił się Fabian w poprzednim meczu okazała się być niegroźna i nasz nowy zawodnik powrócił do treningów. Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 1-1. W drugiej połowie trener Piskorski zmienił Chodynę oraz Bochrę. Zmiennicy nie pokazali się ze zbyt dobrej strony i gra w środku zanikła. Przewagę mieli zawodnicy z Osieka, jednak jedna z kontr przyniosła nam bramkę. W zamieszaniu w polu karnym sprytniejszy okazał się być nasz zawodnik i piłka po rykoszecie wpadła do bramki gości. Końcówka meczu należała do zawodników z Osieka, którzy zdobyli bramkę po złym ustawieniu naszych obrońców. Gra naszej drużyny wyglądała dobrze, lecz skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Bramki zdobyli: Chodyna oraz Udziński