Pechowo ze Stalą, remisowo z Unislavią

Kolejne dwie kolejki za nami, w środę Radzynianka podejmowała ekipę lidera drużynę Stali Grudziądz. Pierwsza połowa spotkania to dobra gra ekipy z Radzynia którzy po trafieniach Bochry oraz Lisieckiego wychodzą na prowadzenie, w 35 minucie pechowo stracona bramka( gol samobójczy) podcina skrzydła Radzyniance. Wynik do przerwy 2:1. Druga połowa to ataki ze strony Stali która dokumentuje swoją przewagę dwiema bramkami i zwycięża 3:2. Kolejne spotkanie rozegraliśmy w Unisławiu, po 90 minutach spotkanie zakończone remisem 1:1. Mecz trudny jak każdy dla beniaminka A- klasy, bramki padały po rzutach karnych. Trzeba przyznać, że to Unisławianie mieli więcej sytuacji bramkowych, bardzo dobre spotkanie rozgrywał bramkarz Angowski. Po pięciu kolejkach plasujemy się na dobrym piątym miejscu i w kolejnych meczach liczymy na zdobycze punktowe.W sobotę kolejny ciężki bój o punkty a przeciwnikiem będzie Iskra Ciechocin