Dwa zwycięstwa Radzynianki

Ostatnie dwa spotkania ekipa Radzynianki rozegrała u siebie z Cyklonem Kończewice oraz wyjazd z drużyną Węgrowianki Węgrowo. Pierwsze spotkanie to zwycięstwo w stosunku bramkowym 5:2 do przerwy prowadzimy 3:0, druga część to bardziej śmiała gra przyjezdnych czego efektem są dwie strzelone bramki. Radzynianka w drugiej części również zdobywa dwie bramki i kolejne trzy punkty stają się faktem. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych głównie po stronie Radzynian ale trzeba zaznaczyć że młoda ekipa z Kończewic walczyła dzielnie. Drugie spotkanie to wyjazd do Węgrowa na bardzo trudne boisko. Początek meczu dobrze się ułożył dla podopiecznych Tomasza Piskorskiego, w 25 minucie czerwoną kartkę ujrzał bramkarz gospodarzy, chwilę po kartce zdobywamy bramkę z rzutu wolnego. Gospodarze mimo osłabienia dzielnie walczą, na boisko jest bardzo dużo obustronnych starć ale trzeba przyznać wszystkie z zachowaniem sportowej rywalizacji. Radzynianka w całym spotkaniu stworzyła sobie 5 stuprocentowych sytuacji, lecz tego dnia celowniki piłkarzy były rozregulowane. Spotkanie kończy się wynikiem 1:0.

Po 9 kolejkach z dorobkiem 13 punktów zajmujemy 7 miejsce, teraz przed nami ciężkie spotkanie z LZS Świedziebnia.