Piąte zwycięstwo z rzędu

Kolejne trzy zwycięstwa odnieśli podopieczni Tomasza Piskorskiego. Seria pięciu zwycięstw z rzędu pozwoliła na skok w tabeli na trzecie miejsce. Pierwsze ze spotkań to mecz z LZS Świedziebnia, przeciwnik wymagający tego dnia nie miał zbyt wiele do powiedzenia, natomiast Radzynianka rozegrała bardzo dobre spotkanie i odniosła zasłużone zwycięstwo 3:1. Drugie ze spotkań to wyjazd na nowo wybudowane boisko w Wabczu. Mecz wyrównany rozgrywany w niezłym tempie, Wojownik tego dnia w pewnym stopniu ułatwił zadanie, gdyż w 35 minucie czerwona kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy. Radzynianka odnosi zwycięstwo w stosunku 3:2. Warto nadmienić iż w tym spotkaniu zadebiutowali dwaj szesnastolatkowie

Udziński i Schodowski którzy pozostawili po sobie dobre wrażenie. Wczorajsze spotkanie to mecz z Victorią Lisewo. Pierwsza część spotkania to dominacja gości, przed utratą bramki kilkakrotnie ratuje Radzyniankę Dawid Angowski, który tego dnia spisywał się bardzo dobrze. Mimo tego że Victoria w pierwszej części meczy była zdecydowanie lepsza to Radzynianie zdobywają bramkę w 45 minucie. Druga połowa to bardzo dobra gra i kilka okazji strzeleckich po naszej stronie. Spotkanie kończy się wynikiem 1:0 i trzy punkty pozostaja w Radzyniu.

W każdym z tych trzech spotkań drużyna Piskorskiego pokazała charakter i wolę walki, oraz dobrą dyscyplinę taktyczną. Do zakończenia pozostało ostatnie spotkanie z silną ekipą Gwiazdy Starogród.