Echa drugiej kolejki

W drugiej kolejce padło 28 goli co daje średnią 4 celnych trafień na mecz. W pierwszym spotkaniu Radzynianka pokonała innego beniaminka ekipę Startu Toruń. Wynik nie odzwierciedla dużej przewagi piłkarzy z Radzynia, w tym dniu snajperzy Radzynianki mieli rozregulowane celowniki. Wynik 2:1.W kolejnym meczu na trudnym terenie w Bobrowie padł bezbramkowy remis gdzie spadkowicz z piątej ligi zdobył jeden punkt. Wynik 0:0. Emocji nie brakowało w Lisewie gdzie miejscowa Victoria musiała uznać wyższość stalowców z Grudziądza. Lisewo wygrywało 4:3 by ostatecznie ulec 4:5. Wynik 4:5. W Unisławiu Wojownik nieznacznie pokonał gospodarzy i po raz drugi w sezonie Unislavia strzelając dużą ilość goli przegrywa. Wynik 3:4. Pojedynek dwóch drużyn aspirujących do najwyższych miejsc czyli Świedziebni i Iskry zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wynik 2:1. W Węgrowie festiwal rzutów karnych, w meczy padły trzy bramki i wszystkie z rzutów karnych. Wynik 1:2. W kolejnych derbach Gwiazda zwyciężyła Pomowiec który po dwóch kolejkach okupuje ostatnią pozycję. Wynik 2:1.

Na czele tabeli nasza ekipa, po dwa zwycięstwa zanotowal również Stal Grudziądz, LZS Świedziebnia oraz Gwiazda Starogród. Bez zdobyczy punktowych zostają Start Toruń, Węgrowianka Węgrowo, Pomowiec Kijewo i Unislavia Unisław.