Festiwal nieskuteczności

W sobotę o godzinie 11.00 drużyna Radzynianki podejmowała drugiego beniaminka, ekipę Startu Toruń. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 1:1, pierwsi bramkę zdobywają gracze Startu lecz za niespełna pięć minut odpowiada Radzynianka a strzelcem zostaje Dawid Staszewski. Warto nadmienić iż gra piłkarzy z Radzynia Chełmińskiego pozostawiała wiele do życzenia. Druga część spotkania to napór gospodarzy i wiele sytuacji bramkowych, gra w drugiej połowie wyglądała zdecydowanie lepiej, lecz skuteczność szwankowała. W 65 minucie wprowadzony chwilę szybciej Lisiecki dogrywa do Kruszewskiego a Kamil ku uciesze miejscowych kibiców zdobywa bramkę na 2:1. W 90 minucie goście zdobywają bramkę lecz zawodnik gości znajduje się na pozycji spalonej i gol nie zostaje uznany. Spotkanie kończy się wynikiem 2:1 dla Radzynianki i kolejne zwycięstwo staje się faktem.

Radzynianka kolejne spotkanie rozegra na trudnym terenie w Kijewie gdzie zmierzy się z miejscowym Pomowcem.