Udana Inauguracja

Drużyna Radzynianki na inauguracje pokonała drużynę LZS Bobrowo 9:1. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego wyniku, widać  było lekką nerwowość w poczynaniach zawodników trenera Piskorskiego. Jednak z minutę na minutę gra nabierała tempa i Radzynianka tworzyła coraz bardziej klarowne sytuacje. Pierwsze trafienie dla gospodarzy nastąpiło w 15 minucie a strzelcem był Kamil Kruszewski, następne bramki padały w 20 minucie(Matuszewski F.), 24 minucie ponownie Matuszewski F., oraz w 40 minucie podanie Kruszewskiego zamienił na bramkę Sadowski, kolejna bramka to 43 minuta i trafienie Matuszewskiego. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem do bramki strzeżonej przez Angowskiego. Wynik do przerwy 5:1. Po przerwie goście zaczęli śmielej atakować, lecz nie mogli znaleźć sposobu na dobrze broniącą ekipę z Radzynia, w 59 minucie do głosu ponownie zaczęli dochodzić gospodarze, na 6:1 Kamil Kruszewski. Ekipa z Bobrowa była na łopatkach a kolejne trefienia dołożyli Górski 62 oraz 70 minuta i drugi z braci Matuszewskich- Łukasz który ustalił wynik spotkania w 82 minucie na 9:1.

Trzeba przyznać wynik jak na inaugurację wymarzony , lecz w grze jest jeszcze wiele do poprawy. Kolejne spotkanie w sobotę 30 sierpnia a przeciwnikiem będzie beniaminek Start Toruń.